≫

Anđelovski svirao dva penala za 13 minuta: Prvi je baš kontroverzan, Bačka uzela bod u 90. minutu

Biće na radaru ovaj meč zbog diskutabilne odluke pomoćnika, koji je potvrdio Anđelovskom da svira penal

• 2
Proleter - Bačka

Fudbaleri Proletera i Bačke remizirali su sa 1:1, a oba pogotka postignuta su iz penala.

Sudija Novica Anđelovski je dva puta pokazao na belu tačku, u 77. i 90. minutu, a prvi put je to učinio kada je Proleter bio u naletu.

U prodoru je bio Uroš Vesić, a Slađan Mijatović je podmetnuo nogu, vidno, na ivici i ispred šesnaesterca.

Pad je okarakterisan kao penal, što je razbesnelo igrače Bačke, ali su oni ipak došli do boda na kraju.

Iako je i u poslednjem minutu sam duel delovao diskutabilno za najstrožu kaznu, igrači Proletera se nisu previše bunili, pa je duel završen raspodelom plena.