Da li je ovo Nejmarov promašaj karijere? Ni Embape nije mogao da veruje šta je Brazilac uradio

Mogao je da bira gde će pucati, ali je izabrao najgoru opciju

• 1
Nejmar

Printskrin: Twitter

Da li je ovo promašaj koji će Pari Sen Žermen koštati polufinala Lige šampiona? Taj odgovor ćemo saznati do kraja večeri, ali je činjenica da Nejmar nije pogodio iz situacije gde je teže šutirati pored gola nego u isti!

Igrao se 3. minut utakmice, Sveci su kreirali sjajan napad protiv Atalante čija odbrana je neočekivano ispala, a Brazilac se našao oči u oči sa Sportijelom. Mogao je da bira gde će da puca, ali je izabrao ono najgore - šutirao je pored gola.

Kazna je stigla u 27. minutu preko Marija Pašalića, Atalanta je vodila 1:0 na poluvremenu, a vi u nastavku pogledajte promašaj igrača koji je plaćen 222 miliona evra.