Barsa s Bajernom prošla gore od Zvezde za poluvreme, ovakvo poniženje Mesi nikad nije doživeo!

Bolan rezultat za Barsu

• 5
Bajern, Barselona Foto: Tanjug/AP

Fudbaleri Bajerna razneli su Barselonu za 31 minut!

Već tada je bilo 4:1 za Bavarce, koji su zapravo i sami sebi dali gol!

Autogol Alabe bio je lažna nada u 7. minutu za izjednačenje, odbrana Katalonaca izgleda katastrofalno.

Trener Setijen nije dorastao ovom izazovu i nivou, što su svi na bolan način shvatili.

Prvi put u istoriji kluba, Barselona je primila četiri gola u prvom poluvremenu Lige šampiona, i to za samo pola sata, u razmaku od 4. do 31. minuta!

Podsećanja radi, u Beogradu je Crvena zvezda na poluvremenu gubila sa 1:0, a 4:0 je bilo u 64. minutu kada je gol dao Levandovski.

On je u 68. bio opet strelac, Toliso je u 89. postavio konačan rezultat.