≫

Bivši napadač Zvezde hara u Hrvatskoj: Ušao je kao džoker i rešio meč sa dva gola na otvaranju lige

Raspucao se na startu hrvatske sezone

• 1
Ognjen Mudrinski Foto: youtube.com

Ognjen Mudrinski rešio je da se ozbiljno nametne u hrvatskoj Gorici.

Bilo je 1:1 na gostovanju Varaždinu dugo, a onda je bivši napadač Crvene zvezde i Čukaričkog šansu dobio u 73. minutu umesto Dvornekovića.

To se isplatilo već u 81. minutu kada je Mudrinski vratio prednost Gorici, ekipa je onda priredila malu kanonadu u nadoknadi.

U 90, 91. i 94. minutu su gosti dali golove za ukupnih 5:1, poslednji je takođe delo Mudrinskog.

U obe situacije, Mudrinski je dao golove po kojima je i prepoznatljiv, bilo je dovoljno samo da se nađe na pravom mestu u pravo vreme.