≫

Pogledajte dominaciju Srba u Hrvatskoj: Mudrinski dvaput za šest minuta "poništio" Glavčića

Lepa slika sa hrvatskih terena u režiji naših fudbalera

• 0
Mudrinski, Glavcic Printskrin: Youtube/GoricaTV

Hrvatska Gorica slavi srpskog napadača Ognjena Mudrinskog čija su dva gola u rasponu od samo šest minuta donela prevagu na stranu gostiju u Koprivnici protiv Slaven Belupa - drugi u 92. minutu!

Bivši napadač Spartaka, Zvezde i Čukaričkog ušao je u igru sredinom drugog poluvremena, pri vođstvu Slavena 1:0 u režiji eks igrača Partizana Glavčića, a onda sa dva gola totalno preokrenuo rezultat i doneo drugu pobedu u dva kola Gorici.

Oba puta je Mudrnski spretno reagovao u kaznenom prostoru, kako to samo on zna, bio brži, precizniji, okretniji od svojih čuvara, za veleobrt u Koprivnici i istorijski trenutak svakako, jer se ne pamti da su dva srpska igrača dala sve golove u jednom meču hrvatskog šampionata.

Pogledajte sve najzanimljivije momente sa meča Slavena i Gorice.