≫

Ušao sa klupe, pa dao gol sa svoje polovine: Strašan projektil bivšeg igrača Deportiva u Rumuniji

Gol kojim je Dinamo izbegao poraz

• 0
FK Dinamo Bukurešt

Printskrin: Twitter/@Emishor

Fudbaleri Dinama iz Bukurešta i Botošanija odigrali su 1:1 u trećem kolu tamošnjeg šampionata, a junak meča definitivno je španski vezista Borha Vale koji je golom sa svoje polovine doneo bod domaćinu!

Naime, Vale je u igru ušao na početku drugog poluvremena, nakon što su gosti imali prednost od jednog gola, da bi u 71.  minutu "opalio projektil" koji je završio u mreži istrčalog Eduarda Pape.

Vale je u ovom prelaznom roku stigao u Dinamo iz Deportivo La Korinje, a vredi pomenuti da mu je ovo bio prvi nastup u dresu Dinama koji je u društvu najboljih ostao "na mišiće."

Dinamo posle tri kola ima dva boda, dok su Botošani sada na sedam. Priliku da ih prestignu imaće FCSB i Krajova, dok Kluž i Voluntari mogu da se izjednače sa njima.