≫

Dva gola Mesija, prvi je bio spektakularan: Leo se vraća u život, nova pobeda Barse

Razigrao se Mesi protiv Đirone

• 0
FK Barselona Foto: Tanjug/AP

Fudbaleri Barselone pobedili su Đironu sa 3:1 u prijateljskom meču.

Počeo je Kuman meč sa postavom Neto, Roberto, Arauho, Pike, Alba, Buskets, De Jong, Kutinjo, Trinkao, Mesi i Grizman, a već u 21. minutu, Kutinjo je bio strelac.

Mesi je pred poluvreme zatresao mrežu, da bi Saic na startu 2. dela igre vratio neizvesnost utakmici.

To je trajalo kratko, tek do 51. minuta, kada je Leo Mesi postigao pogodak za konačnih 3:1.

Argentinac je nagrađen odmorom u 68. minutu, a u drugom delu igre su šansu dobili Brajtvajt, Dembele, Žunior, Lengle, Puig i Semedo.

U prošlom meču, Barselona je pre četiri dana nadigrala Himnastik sa 3:1.