Nikolić pobedio posle pet utakmica u prvenstvu Rusije

Lokomotiva bolja od Tambova na svom terenu

• 3
marko nikolić

Posle pet utakmica bez pobede malo radosti i za Marka Nikolića. Njegova Lokomotiva konačno je upisala trijumf u prvenstvu Rusije i to protiv Tambova koji su savladali u Moskvi sa 1:0.

Jeini gol na meču postigao je Fjodor Smolov u sedmom minutu na asistenciju Antona Mirančuka, koji je sjajno probio po levoj strani i omogućio iskusnom napadaču da se upiše u strelce.

Lokomotiva je bila mnogo bolja i dominantnija toko mcelog meča, gosti jedva da su zapretili za 90 minuta pa je trijumf moskovskog tima zaslužen.

Ekipa Marka Nikolića se ovom pobedom primakla lideru Zenitu na pet bodova zaostatka i napravila dobru atmosferu pred sledeće kolo i gostovanje protiv ekipa CSKA Moskve.