≫

Igrač Zlatibora zbog kog je sviran penal Partizanu: Ni govora o igranju rukom, šokiran sam i dalje!

I dalje su revoltirani u taboru Zlatibora

• 21
Zlatibor - Partizan

Veliku bura u srpskoj fudbalskoj javnosti digla se nakon utakmice Zlatibor – Partizan u Užicu, naročito zbog penala koji je rešio meč.

Crno-beli su se prvo žalili na poništen gol Bojanu Matiću pred kraj prvog poluvremena, a domaćini iz redova Zlatibora su pobesneli kada je Zoran Široki svirao penal u završici meča.

Snimci ne mogu jasno da pokažu da li sudija pogrešio u obe situacije, a penal je Bibras Natho pretvorio u 1:0.

Presuđeno je da je rukom igrao Milan Đokić kod penala, iako se ni to ne može jasno utvrditi na video zapisima.

– Verujte da mi još uvek nije jasno zašto je sudija Široki svirao penal za Partizan. Stajao sam u kazenom prostoru, posle centaršuta lopta mi je bukvalno prošla između nogu, nije me ni pipnula. O igranju rukom nema ni govora! Bio sam zatečen sudijskom odlukom - rekao je Đokić za MaxBet Sport..

- Šta drugo da pomislim nego da je Široki imao nameru da kompezuje poništen gol Partizana u prvom poluvremenu. Ima li šta gore nego kada sudije krenu sa kompezacijama? Svi smo tužni, ali i besni zbog načina na koji nam je otet bod na utakmici.

Trener Zlatibora je posebno bio oštar, smatrajući da su saopštenja Partizana "podgrejala" ovakvu atmosferu.