≫

Golman optužen da je prodao meč potencijalnom rivalu Partizana: Odao ga jedan potez kod penala

Istraga na Kipru već je pokrenuta...

• 2

Gruzijski golman Giorgi Loria optužen je od strane kiparskih medija da je prodao utakmicu između njegovog Anortozisa i Apolona!

Gosti su slavili rezultatom 3:1, iako su gubili od 19. minuta, a sporan je bio gol za izjednačenje postigao iz penala u 37. minutu. Naime, Loria je glavom pokazao Benšopu gde da šutira, barem tako tvrde mediji, a zatim se bacio na suprotnu stranu.

Na snimku se i vidi da Loria pokazuje protivniku na levu stranu (od 3.35 u videu na početku teksta), što je očigledno bilo dovoljno da tamošnji Etički odbor otvori istragu.

Apolon je do poluvremena preokrenuo golom Pitasa, da bi konačan rezultat postavio rezervista Larson. Inače, srpski internacionalci Saša Marković i Đorđe Denić odigrali su svih 90 minuta za goste, a zanimljivo je to da bi polon mogao da bude potencijalni rival Partizana u plej-ofu Lige Evrope.