≫

Ivićev Votford radi kao podmazan: Bez primljenog gola u tri kola, sledi sudar sa Paunovićem!

Odličan start za srpskog trenera

• 0
Vladimir Ivić

Votford je i posle trećeg kola ostao pri vrhu Čempionšipa posle nove, druge ovosezonske pobede, protiv Lutona od 1:0.

Strelac jedinog gola na utakmici bio je Portugalac Žoao Pedro u 35. minutu, ispostavilo se da je to bio i ključni trenutak meča, pošto do kraja nije bilo promene rezultata, te je tako tim našeg trenera Vladimira Ivića došao do drugog trijumfa.

Odličan start beleži naš trener, sjajno funkcioniše ekipa koja je u tri utakice uspela da sačuva mrežu, uz dva data gola za 270 minuta igre.

Jedini remi Votford je upisao protiv Šefilda.

U narednoj rundi Votford gostuje ekipi Redinga koju sa klupe, takođe od ove sezone predvodi još jedan srpski trener Veljko Paunović.