Radonjić ušao u 84. minutu, a u 95. spasao Olimpik poraza

Ovo je već treći meč u nizu da je Marsej bez pobede, a drugi uzastopni remi

• 7
Nemanja Radonjić Foto: AP/Tanjug

Olimpijk iz Marselja uspeo je na svom Velodromu da se izvuče iz situacije pred porazom i izbori remi sa Mecom 1-1.

Gosti su uspeli da povedu golom Nijanea u 71. minutu i stigli veoma blizu pobede.

Trener Olimpika Andre Viljaš-Boaš potom za nekoliko minuta vrši svih pet izmena, a jedan od onih koji je dobio priliku da zaigra je i naš Nemanja Radonjić, koji je u 84. minutu zamenio Tovana.

I upravo je Radonjić je asistirao u petom minutu nadonkade za Sansona koji je pogodio za konačnih 1:1 i tako spasao Marsej poraza.

Zanimljivo je da su frnacuski mediji Radonjića tokom dana selili iz Marselja. Ugledni L'Ekip je objavio da su čelnici kluba sa "Velodroma" saopštili srpskom reprezentativcu da se na njega više ne računa i da može da potraži novi klub.

Jasna poruka nekadašnjem krilnom napadaču Crvene zvezde bilo je i dovođenje talentovanog Brazilca Luisa Enrikea (18) koji je u petak stigao iz Botafoga za 12 miliona evra.

Poznati list u tekstu koji je objavio tvrdi da je trener Olimpika Andre Viljas Boaš nezadovoljan radom i zalaganjem Radonjića tokom pripremnog perioda, kao i da je razočaran "ograničenim napretkom" koji je ispoljio. Drugim rečima, više mu nije potreban.

Marselj pristaje i na prodaju, ali i na eventulanu pozajmicu srpskog reprezentativca.