Odbrana Fulama već spremna za povratak u Čempionšip: Mitrović bez gola, Aston Vila se poigrala

Defanzivci Fulama su delovali tragikomično u pojedinim momentima

• 4
Aleksandar Mitrović Foto: Tanjug-AP

Fudbaleri Fulama doživeli su težak udarac protiv Aston Vile u 3. kolu Premijer lige, izgubivši sa 3:0.

Pokazala je ekipa Fulama da nema odbranu i defanzivnu liniju za Premijer ligu, što je Aston Vila umela da iskoristi znalački.

Već u 4. minutu je miljenik navijača gostiju, Džek Griliš, lagano protutnjao po desnom krilu i matirao Areolu za vođstvo, a u 15. je odbrana delovala prilično amaterski.

Posle jednog auta na levoj strani, kao da je cela defanzivna linija statirala - ušetali su se lagano gosti u šesnaesterac i Hurihejn je bio egzekutor za 2:0.

Isti igrač je asistirao Mingsu već u 48. minutu za 3:0 kada je cela odbrana spavala, a lažnu nadu Fulam je dobio u 56. golom Rida - ipak, pogodak je VAR tehnologijom poništen.