• 0

Srbin dvojicu "poslao po burek", pa dao gol za remi u 95. minutu: Komentator pao u histeriju

Vrhunska snalažljivost i smirenost američkog đaka srpskog porekla

• 0

Srbin Đorđe Mihailović bio je spasilac Čikaga u meču 18. kola MLS lge - postigao je sjajan gol za egal 2:2 u petom minutu nadokande vremena protiv Kanzas Sitija.

Vrhunski je Mihailović prevario čak trojicu protivničkih igrača, najpre golmana, a onda savršenim "lažnjakom" i dvojicu defanzivaca gostiju koji su čekali u bloku ispred gola. Na fintu Mihailovića obojica su proklizala, ostavila nebranjeni gol, i usledila je lagana egzekucija momka srpskih korena rođenog pre 21 godine u Čikagu.

I majka i otac su mu Srbi.

Pogledajte majstoriju ovog fudbalera, definitivno jedan od najefektnijih poteza ove runde, koji je oduševio i komentatora utakmice.

Osim Mihailovića, strelac za Čikao bio je i Slovenac Berič, a za goste Hurtado i Kinda.

Za Čikago od skoro igra i bivši fudbaler Čukaričkog Luka Stojanović, koga nije bilo u sastavu za meč sa Kanzasom.