≫

Mihajlović prokockao 3:1, Đuričić "krivac": Filip golom poveo Sasuolo ka spektakularnom preokretu!

Atraktivan meč odigran je u Bolonji

• 1
FK Bolonja, Sasuolo Foto: Tanjug-AP

Fudbaleri Bolonje i Sasuola odigrali su neverovatan prvi nedeljni meč Serije A - bilo je 3:4 za goste posle velikog preokreta.

Bolonja je vodila sa 3:1 protiv Sasuola na svom terenu golovima Sorijana, Svanberga i Orsolinija, sa druge strane je strelac bio Berardi, a ovaj rezultat je bio na snazi od 60. do 64. minuta.

Tada je Filip Đuričić bio precizan za povratak Sasuola u meč, a onda Bolonji nije bilo povratka.

Kaputo je u 70. minutu izjednačio, da bi autogol Tomijasua doneo vođstvo gostima!

Taj pogodak potvrdio je da Sasuolo nije tek tako hit prvenstva uz Milan, koji ima maksimalan učinak na startu sezone.

Siniša Mihajlović sa druge strane ima za čime da žali, jer je prokockao veliku prednost i sada je 12. na tabeli, a u ovu sezonu ušao je sa evropskim ambicijama.