≫

Kup Srbije: Voša rutinski u komšiluku, IMT izbacio superligaša, Kabel i Radnik iz 1-2 i 7+

Zanimljivi rezultati 1/16 finala najmasovnijeg takmičenja

• 7
FK Vojvodina

Foto> MN Press

Aktuelni osvajači Kupa Srbije, fudbaleri Vojvodine, plasirali su se u osminu finala najmasovnijeg takmičenja, nakon što su kao gosti savladali niželigaša Jedinstvo iz Rumenke sa 2:0.

Meč u komšiluku, malom mestu nadomak Novog Sada, rešili su golovima Mrkajić u 62. i Čović iz penala u 68. minutu.

Čukarički je pobedio u Novom Pazaru sa 3:1, dok je Vozdovac tek posle penala eliminisao člana Prve lige Srbije, Grafičar - 2:2 (penalima 4:2).

Najveće iznenađenje (ako se tako može reći) napravio je drugoligaš sa Novog Beograda IMT, koji je bio bolji od Inđije sa 2:1.

Zanimljiv rezultat viđen je u Novom Sadu gde je Radnik iz Surdulice posle velikog preokreta u drugom poluvremenu eliminisao Kabel - 3:4 (3:1).

Izabranici Slavoljuba Đorđevića su gubuli čak sa 3:0 posle 38 minuta igre, ali su uprkos tome uspeli da preokrenu rezultat, dođu do pobede i plasiraju se u narednu rundu.