≫

Kako je Kabel od 3:0 došao do 3:4 u Kupu: Pretposlednji gol je komedija zbog poteza golmana

Čuvar mreže prerano je odustao od intervencije pri vođstvu Kabela od 3:2

• 4
FK Kabel Foto. Youtube.com

Fudbaleri Radnika iz Surdulice pobedili su Kabel sa 4:3 u Kupu, a objavljen je i snimak sa golovima.

Mnogima je meč privukao pažnju zbog toga što je Kabel u 37. minutu imao 3:0, ali je u drugom delu tim iz Surdulice preokrenuo za dalji plasman.

Novaković je bio dvostruki strelac, Mesarović je povisio na 3:0, da bi Pavlov iz penala u 42. minutu vratio nadu Surduličanima.

On je dao još jedan gol u nastavku, strelci su bili još Spasić i Jokić za ukupnih 3:4.

trener Kabela Zoran Vasiljević poistovetio je taj meč sa onim u kom Totenhem nije pobedio Vest Hem - uprkos tome što su takođe vodili sa 3:0.

- Mislio sam da je 2:0 najopasniji rezultat, ali sam se sada uverio i da je 3:0 dostižno. I Murinjo je vodio sa Totenhemom 3:0, pa je odigrao nerešeno. Mi smo ga pobedili, jer smo meč protiv Radnika izgubili - rekao je Vasiljević.

Sve momente golova možete pogledati u snimku RTV Vojvodina, čini se da je prelomni momenat gol za 3:3, kada je golman Kabela podbacio posle štopera, odustao je od intervencije prerano.