Udario brat na brata u Seriji A, bilo je i suza: Stariji Insinje pokazao mlađem ko je gazda!

Lorenco i Roberto igrali prvi put jedan protiv drugog u Seriji A, obojica postigli golove, Napoli na kraju odneo "tesnu" pobedu

• 0
roberto insinje Foto: Tanjug/Ap

Bio je ovo veliki dan za porodicu Insinje, za braću Lorenca i Roberta, koji su prvi put igrali jedan protiv drugog u Seriji A - i obojica su bili strelci!

Napoli je savladao Benevento 2:1 u gostima, podigao se nakon poraza od AZ-a u Ligi Evrope, uz majstoriju Lorenca Insinjea čiji je gol stigao kao odgovor na pogodak njegovog tri godine mlađeg brata Roberta.

Vrlo emotivno je Roberto proslavio svoj "prvenac" protiv brata, zaplakao je u zagrljaju saigrača, ali nije dugo trajala euforija domaćih igrača, jer su favorizovani gosti materijalizovali inicijativu u kvalitet pretočili u pobedu.

fudbaleri napolija Foto: Tanjug/Ap

Preorket je najavio, rekosmo, Insinje majstorijom u 60. minutu, da bi Petanja sedam minuta kasnije pogodio za vođstvo i trijumf tima Đenara Gatuza.

Pogledajte Lorencom vrhunski potez, hirurški precizan udarac u dalji gornji ugao gola "Veštica" iz Kampanije.

Napoli se ovom pobedom probio na drugo mesto Serije A sa učinkom od četiri pobede i porazom, dok je Beneventu ovo bio treći neuspeh, ali se zbog dve pobede drži u sredini tabele.