Spartak se približio Partizanu na četvrtom mestu

TSC i Čukarički razočarali remijem bez golova

• 4
spartak subotica

Strelci nisu bili preterano raspoloženi ni u preostalim utakmicama današnjeg programa 12. kola Superlige.

Na tri meča videli smo isto toliko golova, a vatra je izostala u malom derbiju u Senti između TSC-a i Čukaričkog gde je bilo 0:0.

Važnu pobedu zabeležio je Spartak koji je na svom terenu savladao Mladost iz Lučana pogotkom Marčića u 52. minutu. Ovom pobedom "Plavi golubovi" su prišli na bod trećeplasiranom Partizanu na tabeli.

U duelu Metalca i Radnika u Gornjem Milanovcu takođe je bilo nerešeno (1:1).

Gosti su poveli prvi, preko Makarića sa bele tačke u 19. minutu, a izjednačio je Arambašić u 76.

Napeto je bilo u finišu ovog meča, a u 79. minutu glavni sudija je isključio rezervnog fudbalera Metalca Popovića koji je nasrnuo na fudbalera iz Surdulice.