Ivićev Votford kiksnuo protiv fenjeraša i propustio šansu da priđe Redingu

Fudbaleri Votforda odigrali su nerešeno sa Vikamom u meču osmog kola Čempionšipa 1:1

• 0

Votford, tim srpskog trenera Vladimira Ivića, propustio je priliku da se približi Redingu čiji je menadžer Veljko Paunović, jer je sa 15 bodova ostao na trećem mestu Čempionšipa.

Oba gola na meču postignuta su u drugom poluvremenu i to u razmaku od 15 minuta. Poveo je Votford golom Ismaile Sara u 52. minutu.

Sar je skočio i glavom sjajan centaršut Kika Femenije pretvorio u gol za 1:0. Međutim, slavlje gostiju nije potrajalo naročito dugo.

Entoni Stjuart je u 66. minutu izjednačio na 1:1 posle kornera koji je izveo Džo Džejkobson i time je svom timu doneo bod. Vikam je posle ovog remija sa jednim bodom pretposlednji na tabeli Čempionšipa.