≫

Katai "Magiko" stvarno kao omađijan, pre gola bio okružen petoricom: Konačno pogodio i Falćineli!

Ako je dileme i bilo ko je bolja ekipa, Zvezda je tu dilemu otklonila u razmaku od tri minuta

• 6

Aleksandar Katai je protiv Slovana od starta meča pokazao klasu i koliko "zna" fudbala, ali sve do 67. minuta to nije pokazivao i semafor na stadionu "Rajko Mitić".

Kataiju se na semaforu nisu pisali ni prodor u sedmom minutu pre prvog gola Bena, ni stativa posle šuta sa tridesetak metara u 37. minutu, ali je ofanzivac Zvezde nagrađen u  drugom poluvremenu pogotkom za 4:1.

Duga lopta je stigla otpozadi, Dijego Falćineli je odigrao petom i Katai se dao u trk sa pola terena. Oko njega su bila petorica igrača Slovana, pre nego što ih je nadtrčao i onda šutirao sa 15, 16 metara.

Malo je imao i sreće, jer je lopta na putu do gola pogodila jednog igrača Slovana u nogu i odbila se u mrežu. Samo tri minuta kasnije, Falćineli je glavom pogodio posle kornera pa je Zvezda ušla u nešto mirniju završnicu sa 5:1.