≫

Omonija dala gol sa centra, i to iz slobodnog udarca: Neverovatan pogodak Zvezdinog "dželata" iz LŠ

Španac Žordi Gomez nadmudrio goste

• 3
FK Omonija Foto: AP/Tanjug

Fudbaleri Omonije, ekipe koja je izbacila Crvenu zvezdu u 3. kolu kvalifikacija za Ligu šampiona, postigli su neverovatan gol u 2. kolu Lige Evrope protiv PSV-a!

Naime, domaćin je poveo u 29. minutu nakon što je Žordi Gomez zatresao mrežu holandskog tima sa centra terena - i to iz slobodnog udarca iz prve!

Međutim, rezultat je na poluvremenu bio izjednačen s obzirom na to da je Donjel Malen u 40. pogodio sa nekih pet-šest metara za 1:1.