≫

Strašno poluvreme Andrije Živkovića: Dva gola i asistencija Srbina za samo 19 minuta

PAOK gubio na poluvremenu, ali je već u 66. minutu vodio sa 4:1

• 3
Andrija Živković Printskrin: Streamable

Srpski fudbaler Andrija Živković obeležio je drugo poluvreme meča 3. kola Lige Evrope između PAOK-a i PSV-a!

Vodili su gosti rezultatom 1:0 posle prvih 45 minuta, da bi Živković za samo devet upisao gol i asistenciju za potpuni preokret domaćeg tima. Zatim je i u 66. drugi put zatresao mrežu.

Najpre je u 47. šutirao kao golu PSV-a, ali je na putu ka mreži loptu zakačio Stefan Švab i promenio joj pravac. Ipak, u 56. je Živković uspeo da se upiše u strelce tako što se sjajno oslobodio rivala i potom prevario golmana.

Bio je to Živkovićev prvi gol još od 18. septembra i meča između PAOK-a i Atromitosa, dok je u Evropi bio strelac tri dana ranije protiv Benfike u kvalifikacijama za Ligu šampiona.

Inače, PAOK je na krilima tog ranog preokreta dao gol za 3:1 u 59. minutu preko Toliša, a onda je Srbin odlično trčao kontranapad i u 66. pogodio skoro identično kao ranije.