≫

Radnički dobio Partizan, pa doživeo 3. uzastopni poraza bez datog gola! Napredak se "vraća u život"

Inđija bolja od Radničkog rezultatom 1:0

• 6

Crni bilans Radničkog u novembru nastavio se i posle gostovanja Inđiji, gde je tim iz Niša doživeo još jedan minimalan poraz  - 1:0 (0:0)!

Ovoga puta u 15. kolu Superlige gde Radnički sada zauzima 10. poziciju sa 21. osvojenim bodom, što je malo ko očekivao posle onog trijumfa nad Partizanom krajem oktobra (1:0).

Od tada, izabranici Milana Đuričića, koji se u međuvremenuimao problema sa koronom kao i nekolicina igrača, doživeli su tri uzastopna poraza - i to sve rezultatom 1:0. Najpre od Javora u gostima, zatim protiv Radnika kod kuće i sada u Inđiji.

Sterlac jedinog gola na meču bio je Aleksandar Đorđević, fudbaler Čukaričkog na pozajmici, koji je mrežu Borivoja Ristića zatresao u 84. minutu. Dovoljno za trenutni beg iz opasne zone i 18. bod u sezoni.

Napredak je nešto kasnije osvojio važna tri boda posle pobede nad TSC-om rezultatom 2:1.

Strelci za domaćina bili su Melunović i Kocić u 20. i 33. minutua, dok je za goste pogađao Đurić u 31. minutu. Čarapani su posle ovog trijumfa stigli do 13. boda i sada zaostaju pet od sigurne zone.