≫

Gol i dve asistencije - dovoljno za "titulu" najboljeg igrača 15. kola Superlige!

Makarić povećao svoj golgeterski saldo

• 0

Napadač Radnika iz Surdulice Milan Makarić izabran je za najboljeg igrača 15. kola Superlige Srbije!

Makarić je bio najzaslužniji za trijumf svog tima nad Mačvom rezultatom 3:0, jer je postigao gol i upisao dve asistencije u petak veče. Najpre je u 23. minutu iskoristio penal, da bi do poluvremena "spojio" Vuka Mitoševića sa golom. Zatim je i rezervisti Pavlovu ostavio loptu na "tacni" u 62. minutu.

Makarić je inače i najbolji strelac Superlige Srbije s obzirom na to da je postigao 11 golova - dva više od Nenada Lukića iz TSC-a i tri od Petra Bojića iz Vojvodine.

Radnik, inače, zauzima 12. poziciju sa 20 osvojenih bodova i imaju samo četiri više od Novog Pazara koji je prvi ispod crte koja vodi u niži rang.