≫

Najbolji igrač Vulvsa hitno prevezen u bolnicu, saigrači tukli Arsenal u gostima za njega

Himeneza izneli sa terena posle sudara sa Luizom

• 2

Napadač Vulverhemptona Raul Himenez završio je u bolnici tokom prvog poluvremena meča u kom je njegov tim gostovao Arsenalu!

Himenez se u 15. minutu sudario sa Davidom Luizom i pao je kao pokošen, a lekasrka služba je odmah utrčala na teren, priključila ga na kiseonik i na nosilima iznela sa terena. Pravo u bolnicu - kako javljaju engleski mediji.

Prekid na Emirejtsu trajao je desetak minuta, a za razlioku od Himeneza Brazilac je ostao u igri - samo sa zavojem oko glave. Gosti su posle prvih 45 minuta imali prednost (2:1) golovima Neta i Podensea, dok je Gejbrijel pogodio za Arsenal.

To su, ujedno, bili i jedni golovi na meču i Vulverhempton je na kraju ostvario trijumf  - uz napomenu da je Arsenal u 75. i 82. minutu imao dve sjajne prilike za poravnanje rezultata.

Vulvsi sada imaju 17 bodova i nalaze se na 6. mestu Premijer lige, dok je Arsenal na 10. mestu sa 13 bodova.

Raul Himenez Foto: AP/Tanjug