≫

Dmitrović odbranio zicer i sačuvao mrežu, Eibar za 5 minuta završio posao u gostima

Usput su promašili i jedan penal

• 0
Marko Dmitrović Foto: Marko Jovanović

Fudbaleri Eibara napravili su sjajan rezultat u Sevilkji, gde su u poslednjem meču 11. kola Primere pobedili Betis rezultatom 2:0 (0:0)!

Ovim trijmfom tim srpskog reprezentativca Marka Dmitrovića, koji je našao svoje mesto u startnih 11, pobegao je iz opasne zone i istovremeno preskočio večerašnjeg rivala na putu do 12. mesta.

Gosti su pitanje pobednika rešili za samo pet minuta drugog poluvremena! Najpre je Muto pogodio u 49. minutu, da bi u 54. Burgos bio precizan sa bele tačke.

Mogao je Eibar i do ubedljivijeg trijumfa, ali je rezervista Enrih u 88. minutu promašio drugi penal na meču. Takođe, i gol Inuija iz prvog poluvremena je poništen posle intervencije iz VAR sobe.

Međutim, pitanje je kako bi se meč na kraju završio da Dmnitrović nije zaustavio zicer Telja u 21. minutu. Bio je igrač Betisa "1 na 1" sa Srbinom koji je izašao kao pobednik.