Zbog ove odbrane u 88. minutu Klop je trčao u zagrljaj trećem golmanu Liverpula

Sjajan posao za 22-godišnjeg Kelehera na debiju u LŠ

• 0
Jirgen Klop Printskrin: Twitter

Za mnoge je bilo iznenađenje što je menadžer Liverpula Jirgen Klop na utakmici sa Ajaksom dao priliku trećem golmanu Kaoimhinu Keleheru umesto iskusnijeg Adrijana, ali se ispostavilo da je nemački stručnjak apsolutno bio u pravu.

Osim što je u 57. minutu sačuvao Redse, ovaj 22-godišnji golman je i u 88. minutu zaustavio zicer Klasa Jana Huntelara i sačuvao Liverpulov trijumf (1:0).

Otuda i ne čudi što je Klop najpre njemu potrčao u zagrljaj posle meča, a vi u nastavku možete videti i odbranu golmana koji je debitovao u LŠ i koji nije branio za Redse od februara.