Fejsa strelac za Milojevićev Al Ahli, i bivši igrač Čuke dao 2 gola za 6 minuta

Ovusu je, za sada, obeležio prvo poluvreme koje je Marko Marin gledao sa klupe

• 0
Ljubomir Fejsa Printskrin: Streamable

Kako Al Ahli na početku ove sezone, Fudbalskom savezu Srbije biće i te kako teško da se domognu Vladana Milojevića koji je i dalje prvi pik da nasledi Ljubišu Tumbakovića!

Tim nekadašnjeg fudbalera Crvene zvezde vodio je protiv Damaka na poluvremenu rezultatom 3:1, najviše zahvaljujući golovima bivšeg napadača Čukaričkog Samjuela Ovusua i nekadašnjeg reprezentativca Srbije Ljubomira Fejse.

Ovusu je bio strečac dva gola, i to u periodu od 12. do 18. minuta., dok je Fejsa mrežu domaćina pogodio u 35. minutu. Prethodno su gosti u 25. stigli do 1:2 iz penala.