Evertonu samo bod u Barnliju

Klub iz Liverpula propustio šansu za pobedu

• 0
FK Everton, Karlo Anćeloti Foto: AP/Tanjug

Fudbaleri Evertona nisu uspeli da na drugom uzastopnom gostovanju dođu do pobede pošto su odigrali samo 1:1 na gostovanju Barnliju u 11. kolu Premijer lige.

Barnli je već u trećem minutu poveo preko Ešlija Vestvuda.

Kris Vude je u 41. minutu propustio lepu priliku da dovede Barnli do 2:0, kazna je usledila već u trećem minutu nadoknade prvog poluvremena.

Ričarilson je dodao loptu, a Kalvert-Luin ju je skrenuo u nebranjeni deo mreže za 1:1.

Već u 51. minutu Hames Rodrigez je zamalo doveo Everton do preokreta pošto je njegov sjajan udarac odbranio golman Barnlija.

Do kraja meča Vud je propustio priliku da udarcem glavom nakon kornera vrati prednost Barnliju.