Šta uradi Verner? Žiru se uhvatio za glavu, Timo mu skinuo gol i promašio zicer s pola metra!

Odligrao je sjajnu defanzivu i kandidovao se za titulu najgoreg saigrača godine

• 1

Timo Verner nije od starta počeo da opravdava novac uložen u njega kada je došao u Čelsi.

Zato je nemačkom ofanzivcu bitno da kada god može - zatrese mrežu rivala, čak i kada je to po cenu njegovih saigrača.

U slučaju meča između Čelsija i Lids junajteda na Stamford Bridžu, Verner je bez blama skinuo čist gol Olivijeu Žiruu u devetom minutu meča.

Ali, karma mu se osvetila. Korner su izveli igrači Čelsija, Žiru je kod prve stative udario loptu glavom i ona je išla u malu mrežu.

Verner je bio sam kod druge stative i hteo je da "potvrdi" pogodak za izjednačenje i umesto toga je promašio sa pola metra!

Žiru je digao obe ruke, sekund nakon što je već počeo da slavi, jer nije mogao da veruje šta radi Verner.

Fudbalska pravda je kasnije htela da se Žiru ipak upiše u strelce u 27. minutu, pa je Čelsi na poluvreme otišao sa 1:1. Čak i tada se Verner nudio na levoj strani terena, ali je Žiru dobio centaršut kod prve stative i bio siguran. Prethodno je Lids poveo golom Patrika Bamforda u četvrtom minutu meča.