Bivši napadač Partizana vodi Almeriju ka Primeri: Sadik strelac jedinog gola protiv Alkorkona

Almerija se tako našla na trećoj poziciji

• 3
Umar Sadik

Fudbaleri Almerije ostvarili su još jednu pobedu u 17. kolu Segunde, a pao je Alkoron u gostima golom bivšeg napadača Partizana Umara Sadika.

Sadik je ušao u igru u 57. minutu, a nakon samo 120 sekundi zatresao je mrežu protivnika.

Almerija se tako našla na trećoj poziciji i vrlo je blizu zoni koja vodi direktno u Primeru.

Sadik je u poslednjih pet utakmica briljirao i postigao tri gola, a Partizanu sledi premija od strane španske ekipe ukoliko uspe da se domogne elitnog ranga takmičenja.