Prijović dao gol posle skoro godinu i po dana: Srpski internacionalac prekinuo "golgeterski post"

Srpski fudbaler Aleksandar Prijović postigao je gol za Al-Itihad u meču Premijer lige Saudijske Arabije protiv Al Šababa

• 4

Dve ekipe su odigrale nerešeno 1:1, a Prijović je postigao vodeći gol na meču za svoj tim na gostovanju.

Nekadašnji reprezentativac Srbije je ispratio kontru koju je posle dobrog pasa iz pozadine vukao Gari Rodrigez.

Rodrigez je bio brži od odbrane Al Šababa na levoj strani, Prijović je bio desno i Gari ga je uposlio za rutinsku završnicu.

Prijoviću je ovo prvi pogodak posle nepunih godinu i po dana. Prethodni pogodak je srpski špic dao još Al Raedu krajem avgusta 2019, u pobedi 3:1, a poslednje asistencije upisao je septembra iste godine.

Ipak, ovim golom iz 19. minuta nije doneo i sva tri boda Al-Itihadu koji je u 57. minutu primio pogodak kojim je Igor Lihnovski obezbedio remi i bod za Al Šabab.