Nova glupost Votforda i Vlade Ivića: Pogledajte kako su prosuli pobedu s igračem više na svom terenu

Borbeni Brentford osvojio je vredan bod

• 3
Vladimir Ivić, Votford Foto: Printscreen/Sky sports

Posle dve vezane pobede novi kiks za Votford i Vladimira Ivića u Čempionšipu.

Iako Brentford, koji je odneo bod (1:1) sa "Vikaridž Rouda" spada u bolje ekipe u ovom rangu engleskog fudbala, domaćini će biti razočarani jer su ispustili pobedu s igračem više.

Punih sat vremena trajala je velika borba, a onda je u 58. minutu najpre isključen štoper gostiju Pinok, da bi u 60. kapiten i veteran Troj Dini doneo prednost Votfordu sa bele tačke.

Međutim, desetkovani gosti uspeli su da se izbore za svoju priliku nakon što je Kabasele glupo rukama izblokirao udarac jednog fudbalera Brentforda, a Ivan Toni, nova zvezda londonskih "Pčeličica" postavio konačnih 1:1 u 63. minutu.

Votford je u zavšnici pokušao da dođe do treće vezane pobede, ali se Brentford odbranio znalački.

Tim Vladimira Ivića je posle 19. kola treći u Čempionšipu na tri boda zaostatka za vodećim Bornmutom koji je ovog utorka porazio  nejaki Vikam sa 1:0.