Reding drži korak ka Premijer ligi, Veljkov preokret od 0:1 do 2:1!

Bravo za srpskog trenera

• 0
Veljko Paunović FOTO: MN Press

Ne posustaje Reding!

Tim našeg Veljka Paunovića vraća se iz Hadersfilda sa "celim plenom" dok kojeg su gosti stigli posle preokreta na stadionu "Džon Smit" - 2:1.

Ovom pobedom, 12. ove sezone, održao je Reding korak sa timovima iz samog vrha tabele, Noričem i Svonsijem, trenutno je četvrti, na bod od trećeplasiranog Brentforda.

Zanimljovo je da su sva četiri prvoplasirana tima upisali pobede u subotu.

Norič ve polako odmiče sa 47, Svonsi prati sa 43...

Strelac oba gola za Reding u drugom poluvremenu bio je Portugalac Lukas Žoao, u 52. i 65. minutu, čime je ovaj napadač, definitivno najjači Paunovićev adut, izbio na treće mesto liste strelaca sa 13 pogodaka.

Istovremeno, ekipa Votforda, koju je donedavno vodio drugi srpski treenr u Čempionšipu Vladimir Ivić, poražena je u derbiju na gostovanju Svonsiju 2:1, pa je pala na šestu poziciju.