≫

Utakmica za zaborav Predraga Rajkovića: Prvo "koska" saigraču pa kiks za poraz Remsa u 91. minutu

Srpski golman se baš nije proslavio u porazu Remsa od Lila - 2:1 (0:1)

• 4

Reprezentativni golman Srbije Predrag Rajković i njegov Rems gostovali su u ovom kolu francuskog šampionata jednoj od najboljih ekipa Lilu, a posle startnog vođstva poraženi su sa 2:1 posle preokreta u drugom poluvremenu.

Olako su igrači Remsa dozvolili Lilu izjednačenje u 48. minutu kada je Žonatan Bamba iskoristio kiks Rajkovića i defanzivca Moreta.

Srpski golman je dodao loptu Moretu, ali nije bio svestan da je štoper okružen trojicom igrača Lila koji su mu lako ukrali loptu, a Bamba sjajnim udarcem matirao Rajkovića.

Prednost Remsu doneo je Albanac s Kosova Zeneli u finišu prvog poluvremena, a pobedonosni pogodak za Lil postigao je Žonatan David u prvom minutu nadoknade posle kiksa Rajkovića.

Posle udarca sa distance jednog fudbalera Lila srpski reprezentativac je kratko odbio loptu, pravo na nogu Kanađaninu koji je doneo trijumf svom timu.