≫

Ima tu materijala za Premijer ligu: Veljkov Reding opet pobedio, njegova ekipa je hit Čempionšipa

"Rojalsi" su uzeli 10 od mogućih 12 bodova u poslednje vreme, na čak 10 utakmica od 24 nisu primili gol

• 6
Veljko Paunović

Reding i Veljko Paunović su stigli do novog trijumfa u Čempionšipu, i to ubedljivog protiv Koventrija od 3:0, kojim su održali korak u borbi za direktnu promociju u Premijer ligu.

Popularnim "Rojalsima" prednost je već u 13. minutu doneo najbolji strelac Žoao Lukas, ali su pravu igru domaćini pokazali tek u drugom poluvremenu.

Rinomota u 46. i Džonatan Svift iz fantastično izvedenog slobodnog udarca u 72. zaokružili su ubedljivu i zasluženu pobedu ekipe srpskog stručnjaka.

Pride, nejaki gosti su meč završili sa desetoricom zbog isključenja Mekfazdena u 71. minutu.

Probao je Koventri da se isprsi i saplete Reding, ali uprkos inicijativi nije bilo završnog pasa da ugrozi ekipu Veljka Paunovića.

Reding je trenutno trećeplasirani u Čempionšipu sa tri boda zaostatka za pozicijom koja vodi u Premijer ligu na kraju sezone.

Ono što posebno hrabri je sjajna serija "Rojalsa" u poslednje vreme, pošto su uzeli 10 od mogućih 12 bodova, a na čak 10 utakmica od 24 u celoj sezoni nisu primili gol.

Očigledno je da ima tu materijala za Premijer ligu...