Pavlović postigao gol posle samo 28 minuta u novom klubu

Bivši igrač Partizana imao je debi iz snova

• 13
Strahinja Pavlović Printskrin: Sporttube

Strahinja Pavlović igra svoj debi iz snova za poslednjeplasirani tim belijskog šampionata Serkl Briž. Tek što je prešao iz Monaka, odmah je zablistao.

Posle prvih 30 minuta igre u Kotrijku, Serkl Briž je vodio sa 2:0, prvi gol je dao Ike Ugbo, a drugi gol bio je Pavlovićev debitantski u 28. minutu, koji je matirao bivšeg Voždovčanina Marka Ilića u 28. minutu na asistenciju Dina Hotića.

U nastavku meča vodila se velika borba, a domaći su uspeli da smanje rezultat na 1:2 do poluvremena, ali je to bilo sve. Više nije bilo golova i Briž je odneo tri boda.