Radonjić strelac u porazu, Monako preokretom i golom Jovetića srušio Olimpik

Srpski reprezentativac odlično je reagovao u kontri

• 5
Nemanja Radonjić

Printskrin: Sporttube

Derbi kola francuskog prvenstva igrao se u Monaku gde domaći Monako dočekao Olimpik Marselj.

Već posle 12 minuta igre Olimpik je vodio i to golom našeg Nemanje Radonjića u 12. minutu. Međutiom, Monako je uspeo da preokrene i da trijumfuje ubedljivo sa 3:1.

Olimpik je imao 1:0 do poluvremena, a onda veću 47. minutu Mariapan izjednačuje na 1:1. Igralo se dosta dobro i neiuvesno i delovalo je kao da će ekipe podeliti bodove.

Ipak, u 75. minutu Monako dolazi do vođstva Čouameni daje gol posle asistencije Golovina. Marselj nije uspeo da izjednači i ušlo se u nadoklnadu u kojoj je Monako postigao i treći gol preko Jovetića koji je ušao u 78. minutu.