≫

Lalatović uleteo na teren na meču sa Čukom, ali ovaj put je smirivao igrače!

Trener Vojvodine sprečavao da ne dođe do većeg sukoba igrača dva tima

• 1

Fudbaleri Vojvodine i Čukaričkog odigrali su odličan meč sa čak šest golova. Duel je  završen na kraju rezultatom 3:3 uz gol Čolovića u 98. minutu, za spas Brđana gotovo u poslednjim sekundama.

Međutim, meč je obeležilo i koškanje igrača u 65. minutu kada su se sukobili posle jedne akcije Čukaričkog kada je igrač Birmančević zakačio golmana rukom.

Došlo je do koškanja i na kraju su uleteli igrali oba tima na teren, a trener Vojvodine Nenad Lalatović je smirivao situaciju.