Bajern načeo, Siniša dokusurio Lacio: Nebeskoplavi glatko izgubili u Bolonji na Sergejev rođendan

Veliki trijumf za ekipu sa stadiona "Renato Dalara"

• 0
FK Bolonja, Siniša Mihajlović

Tek iz petog pokušaja uspeo je Siniša Mihajlović da savlada Lacio u Seriji A, a ovaj rutinski trijumf Bolonje od 2:0 dobro će doći njegovom timu da popravi samopouzdanje.

Lacio je u daunu posle debakla u duelu sa Bajernom (1:4), a ni činjenica da je ove subote proslavio 26. rođendan nije mogla da idspiriše Sergeja Milinkovića Savića da pogura Nebeskoplave ka dobrom rezultatu.

Kola gostujućeg tima krenula su nizbrdo u 17. minutu kada je najbolji napadač Lacija Ćiro Imobile promašio najstrožu kaznu. Obranio mu je udarac sa 11 metara Lukas Skorupski.

Potom je Bolonja zagospodarila terenom, a Ibrahima Mbiaje i Nikola Sansone golovima u 19. i 64. minutu doneli trijumf Mihajlovićevom timu.

Lacio nije uradio ništa da bi se vratio rezultatski u meč pa se raštimovani orkestar Simonea Inzagija olako pomirio sa porazom, prvim od strane Mihajlovića posle četiri utakmice.