Mudrinski vodi Goricu u Evropu: Srbin igrač odluke u pobedi najprijatnijeg iznenađenja hrvatske lige

Srpski golgeter ponovo "radi"

• 0
ognjen mudrinski Foto: youtube/Hrvatska Nogometna Televizija

Fudbaleri Gorice učvrstili su se na trećoj poziciji na tabeli hrvatskog šampionata, sa velikim šansama da se održe na tom mestu, posle "tesne" pobede nad Istrom 2:1 u 23. kolu šampionata Hrvatske.

Pobedu domaćem timu doneo je srpski golgeter Ognjen Mudriski golom u 73. minutu, samo pet minuta pošto je ušao sa klupe. Mudrinski se po ko zna koji put potvrdio kao "kralj šesnaesterca", snašao se najbolje u skoku posle centaršuta i glavom matirao golmana Istre.

Bivši napadač Spartaka, Zvezde, Čukaričkog tako je kompletirao preokret Gorice ispred koje su samo Dinamo i Osijek, vojac koji se bori za titulu. Tek pet bodova zaostaje Gorica za vodećim tandemom, s tim da "Modri" imaju meč manje.

Mudrinskom je ovo bio sedmi gol ove sezone i većinu je dao kao rezervista.

Poslušajte i šta je Mudrinski rekao posle pobede.