Izveo 2 očajna penala u 10 dana, nijednom nije pogodio gol: Šta se dešava sa igračem Sosijedada?

Ojarzabal je prethodno pogodio 16 puta u metu

• 0
Real Sosijedad Printskrin: Youtube/JP7 DEPORTES

Kako stavri sada stoje, Mikel Ojarzabal verovatno više neće šutirati penale za Real Sosijedad s obzirom na to da je promašio drugi uzastopni za samo 10 dana!

I to ne da je samo promašio, nego ih je očajno izveo i nije bio ni blizu gola. Prvi put protiv Mančester junajteda u Ligi Evrope 25. februara, zatim i u nedelju veče (7. mart) protiv Levantea.

Ojarzabal je protiv Junajteda bio neprecizan na Old Trafordu, pri rezultatu 0:0 u 14 minutu, a meč je na kraju i završen bez golova. Engleski tim je ptrošao dalje zbog pobede od 4:0 u gostima.

Protiv Levantea Ojarzabal je loptu na belu tačku stavio u 22. minutu i šutirao je daleko pored gola, ali na svu sreću po njegov tim rezultat na semaforu je već bio 1:0. Tako je i ostalo...

Zanimljivo, Ojartzabal je promašio dva uzastopna penala nakon što je 16 prethodnih realizovao, a da tu ne računamo one u penal seriji.