"Pevci" uspeli da izvuku bodove na gostovanju

• 0
Totenhem - Aston Vila Foto: AP Tanjug

Totenhem je pobedio Aston Vilu u Birmingemu sa 2:0.

Karlos Vinisijus je postigao gol u 29. minutu posle nesebične asistencije Moure. Emi Martinez se nije najbolje snašao.

Aston Vila nije imala niti jedan pokušaj u toku prvih 45 minuta igre. Kejn je šansom otvorio drugi period igre, ali Englez bez gola.

"Pevci" su uspeli da prelome utakmicu u 68. minutu. Keš pravi faul, Din dosuđuje penal a Kejn dolazi do svog pogotka i to je 2:0 za Murinjov tim.

Vila je imala šanse preko Trezegea i Barklija, sa druge strane pokušao je Hojberg, ali do promene rezultata nije došlo.