Nakon petarde od VBA, novi problem za Tuhela: Pulišić ponovo povredio tetivu

To je drugi put u poslednjih nekoliko meseci da je 22-godišnji američki fudbaler povredio tetivu

• 0
Arsenal - Čelsi u finalu FA Kupa Foto: Tanjug/AP

Fudbaler Čelsija Kristijan Pulišić povredio je tetivu tokom utakmice protiv Vest Bromvič Albiona u Premijer ligi, javlja Beta.

Pulišić se povredio tokom utakmice u subotu i poraza na Stamford Bridžu od 2:5. On je postigao gol u prvom poluvremenu, svoj prvi od 5. decembra i utakmice sa Lidsom.

- Kristijan je trčao sprint kada smo izašli na teren uoči drugog poluvremena i rekao je da misli da tetiva neće izdržati utakmicu ako ostane na terenu. Zbog toga smo morali odmah da ga zamenimo - rekao je trener Čelsija Tomas Tuhel za klupski sajt.

To je drugi put u poslednjih nekoliko meseci da je 22-godišnji američki fudbaler povredio tetivu. On se povredio u finalu FA kupa 1. avgusta kada je postigao gol protiv Arsenala i na teren se vratio tek 3. oktobra.