Paunović bolji od Runija, Reding pobedio posle mesec dana uz reviju sjajnih golova

Tim srpskog stručnjaka i dalje se nalazi u plej-of zoni

• 0
Veljko Paunović Foto: Streamja

Veljko Paunović konačno ima razloga za slavlje, njegov Reding prekinuo je crni niz i upisao je prvu pobedu u Čempionšipu posle mesec dana!

Domaćin je na Madejski stadionu savladao Derbi Kaunti rezultatom 3:1, dok su prethodno poslednji trijumf ostvarili 6. marta protiv Šefilda (3:0). Između ta dva meča Reding je tri puta igrao 1:1 i jednom je poražen sa 2:1.

Strelci za Paunovićev tim bili su Mišel Elise u nadoknadi prvog poluvremena, Đorđ Puškaš u 57. i Lukas Žoao u 84. minutu. Nešto ranije, u 79. minutu, Derbi je došao do gola preko Lorensa.

Reding i dalje drži to 6. mesto koje vodi u doigravanje za ulazak u Premijer ligu, ali i dalje sa bodom prednosti u odnosu na Bornmut koji je u ponedeljak takođe pobedio.

Reding ima 66, Bornmut 65, Barnsli je peti sa 68 bodova, Svonsi i Brentford imaju po 69, dok su se Norić sa 84 i Votford sa 79 davno odvojili.