Stanojević o duelu s Lalatovićem: Respekt za Vojvodinu, igramo na njihovom stadionu, ali znamo cilj

Trener crno-belih ističe da još ima vremena do utakmice koja se igra 21. aprila u Novom Sadu

• 9
Nenad Lalatović, Aleksandar Stanojević Foto: Marko Jovanović

Danas su u prostorijama Fudbalskog saveza Srbije izvučeni parovi polufinala Kupa Srbije, pa će tako Partizan 21. aprila, na stadionu "Karađorđe" u Novom Sadu gostovati Vojvodini.

Ovaj duel predstavlja derbi polufinala Kupa, jer je u pitanju i prošlogodišnja repriza finala u kojem je Vojvodina slavila posle izvođenja penala, nakon remija od 2:2 u 120 minuta igre.

Prve utiske posle žreba podelio je i šef stručnog štaba crno-belih Aleksandar Stanojević, koji ima respekt prema Vojvodini.

- Igramo protiv ekipe koja brani trofej i to na njihovom stadionu. Zato veliki respekt njima iz tog razloga. Mi imamo svoj cilj, verujemo u sebe, ali do te utakmice ima još vremena - jasan je Aleksandar Stanojević.