≫

Paunovićev Reding primio dva komada za dva minuta, visi im baraž za Premijer ligu

Votford bez puno problema stigao do nove pobede - 2:0

• 0
Veljko Paunović Foto: MNPress

Veljko Paunović i Reding poraženi su od Votforda sa 2:0 na otvaranju 41. kola Čempionšipa.

Posle novog neuspeha Rojalsi bi mogli lako da "iskliznu" iz zone baraža za ulazak u Premijer ligu, pošto sedmoplasirani Bornmut ima bod manje i dve utakmice manje.

Sve je na Vikaridž Roudu bilo gotovo za samo dva minuta, a oba pogotka za "Stršljenove" postigao je Ismaila Sar.

Kao preslikana dva gola je dao krilni napadač domaćih, a neshvatljivo je kako su loše Paunovićevi puleni čuvali najopasnijeg igrača Votforda koji se proslavio.

Votford je ovom pobedom učvrstio drugo mesto i samo još matematika sprečava da Stršljenovi već sada proslave ekspresni povratak u elitu.

Pred Paunovićem je dramatičan finiš sezone u kojoj je gotovo cele godine bio u top 6, ali je njegovom timu izgleda ponestalo benzina u samoj završnici.