≫

Mega glupost Zlatana Ibrahimovića: Šveđanin izbačen zbog protesta, Milan se odbranio u Parmi

Napadač Rosonera ponovo ispoljio buran temperament

• 1

Milan je imao sve u Parmi ove večeri, vođstvo od 2:0 i miran tok utakmice sve dok Zaltan Ibrahimović nije napravio glupost i dobio direktan crveni karton.

Asistent kod prvog gola Rosonera, koji je dao Rebić, isključen je u 60. minutu zbog protesta prema glavnom sudiji.

Arbitar Di Belo poslao je Zlatana direktno u svlačionicu, a na izlasku s terena Šveđanin se svađao i sa pomoćnikom, pre nego što je prekrio lice dresom.

Parma je ovaj poklon iskoristila i preko Galjola posle samo šest minuta prepolovila vođstvo gostiju, ali nije imala snage za totalni preokret.

Svaku dilemu oko ishoda ove utakmice otklonio je Rafael Leao pogotkom u 94. minutu za konačnih 3:1.