Olimpijakos u velikom derbiju osvojio 46. titulu šampiona Grčke

Rezervisti doneli crveno-belima naslov prvaka

• 3

Zahvaljujući golovima rezervista, fudbaleri Olimpijakosa pobedili su ekipu Panatinaikosa u velikom grčkom derbiju rezultatom 3:1 i tako su i matematički osvojili svoju 46. titulu šampiona!

Vodio je PAO golom Makede u 31. minutu iz penala, da bi Koka u nadoknadi prvog poluvremena izjednačio na 1:1. Prethodno je Egipćanin u 36. minutu ušao u igru, a zatim je i u 72. pogodio za 2:1.

Asistent mu je bio Bruma koji je na teren kročio u 68. minutu, a isti igrač postavio je konačan rezultat u nadoknadi vremena. Zanimljivo, VAR je čak dva puta poništio gol napadaču Olimpijakosa El Arabiju - jednom u prvom, jednom u drugom poluvremenu!

Vredi pomenuti i to da su gosti od 65. minuta igrali sa igračem manje, jer je drugi žuti karton zaradio Punguras. Olimpijakos trenutno ima 74 boda, Aris ima 54, PAOK i AEK po 51, dok je PAO na 49.